הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר

רכבי אסטון מרטין 2020

Aston Martin 2020

מוסך אסטון מרטין

VANTAGE

חוויית נהיגה עוצמתית

DB11

עיצוב עוצר נשימה

DBS SUPERLEGGERA

יופי ללא עוררין

הכירו את רכבי אסטון מרטין

רכב שמככב בסדרת הסרטים “ג’יימס בונד” חייב להיות רכב יוקרתי במיוחד. כזה הוא בדיוק האסטון מרטין, מותג רכבי יוקרה בריטי שנוסד כבר בשנת 1913.

מייסדי החברה הם איש העסקים ליונל מרטין והמהנדס רוברט במפורד. שם המותג: ‘אסטון מרטין’ נוצר בעקבות הזכייה של ליונל מרטין במירוץ אסטון היל עם מכונית אשר יצרו שני השותפים. מכונית זו הייתה הראשונה לשאת את שם המותג והוא היה למעשה הכלאה בין מנוע ארבע צילינדר לבין רכב איסוטא-פאשיני. אמנם תכננו השניים לייצר את הרכב כמסחרית אך בשל התגייסותם לשירות הממלכה הבריטית במלחמת העולם הראשונה, נמנע מהם לעשות כן.

אסטון מרטין אחרי מלחמת העולם הראשונה

מרדין ובמפורד לא ויתרו על היוזמה שלהם וחזרו לייצר את הרכב לאחר המלחמה. האסטון מרטין אף זכתה במרוץ הגראנד פרי הצרפתי ושברה שיא עולמי חדש בזמנו. עם זאת, הפן המסחרי של המותג לא הצליח להתרומם והחברה פשטה את הרגל. 

הודות לקבוצת משקיעים פרטית אשר רכשה את החברה, אסטון מרטין חזרה שוב למסלול הייצור. לאחר מלחמת העולם השנייה, החברה שעברה מספר בעלויות, נמכרה לחברת ההנדסה הבריטית דיוויד בראון. בשלב הזה החלו להופיע דגמי אסטון מרטין חדשים כמו ה-“DB” הקלאסי, שהופיע בסרטי “ג’יימס בונד”. 

על אף הפרסום שזכתה לו, המשיכה אסטון מרטין שוב לעבור בין בעלויות שונות עד שהגיעה בשנות התשעים לידי חברת פורד. הודות להקמת מפעל חדש לייצור כלי רכב, החלו לצאת דגמים חדשים תחת שם המותג ובתחילת שנות האלפיים אסטון מרטין חזרה למסלול המרוצים. 

בימינו החברה שייכת לחברה הגרמנית דיימלר איי.ג’י, המייצרת את רכבי היוקרה של מרצדס בנץ. כך נוצר דור חדש של רכבי אסטון מרטין בעלי מנועי מרצדס. 

הדגמים העכשוויים של אסטון מרטין

רכבי אסטון מרטין הגיעו לישראל בשנת 2014 וכעת נמכרים שלושה דגמים בסוכנות המורשית. על אף העובדה שיש בארץ סוכנות רשמית, עדיין מדובר ברכב יוקרה נדיר בנוף המקומי ולכן הטיפול ברכב חייב להיעשות על ידי מוסך אסטון מרטין רשמי. 

שלושת הדגמים הנמכרים בארץ הם: ונטאג’, די.בי 11 ואסטון מרטין DBS סופרלג’רה. 

דגם הוונטאג’ מגיע עם מנוע טורבו V8. יש לו מראה ספורטיבי ומהוקצע. משקל הדגם נמוך במיוחד, מה שתורם לתאוצה המהירה שלו. הדגם בעל שני מקומות ישיבה בלבד.

דגם ה-די.בי 11 הוא החדש ביותר בסדרה האייקונית. הדגם מגיע בשתי גרסאות מנוע: V8 ו-V12. ברכב ישנם ארבעה מקומות ישיבה בלבד. 

האסטון מרטין DBS סופרלג’רה הוא הדגם החזק ביותר של המותג וגם הוא בעל מנוע V12. 

שירות לרכבי אסטון מרטין​

מכונאות
פחחות וצבע
חשמל ודיאגנוסטיקה
דיטיילינג

תחזוקה ותיקונים

מרכז שירות המורשה לבצע טיפולים לרכבי אסטון מרטין מטעם היבואן הרשמי יציע את הטיפול המקיף ביותר לרכב במקום אחד. גם במקרה שעולה הצורך לבצע תיקונים לרכבי אסטון מרטין יבצע המרכז את כל הטיפול במיומנות ועל פי התקנות הבינלאומיות.

תיאום שירות טיפול או תיקון במוסך הנציב: