הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר

טיפול לרכבי אסטון מרטין

רכבי היוקרה אסטון מרטין הפכו לשם נרדף לאלגנטיות נועזת, זאת הודות לכיכובם בסרטי ג’יימס בונד המפורסמים. לכלי רכב אלה ישנה מורשת מפוארת ועשירה גם על מסלול המרוצים וגם מחוצה לו. אלה המחזיקים ברכב אסטון מרטין הם ללא ספק אנשים ייחודיים ומלאי תעוזה, המקפידים על איכות, חדשנות וסגנון מרשים.

Aston Martin

מוסך אסטון מרטין

VANTAGE

חוויית נהיגה עוצמתית

DB11

עיצוב עוצר נשימה

DBS SUPERLEGGERA

יופי ללא עוררין

מרכז שירות "הנציב" הוא מרכז המורשה מטעם אסטון מרטין

רכבי האסטון מרטין אינם עניין שבשגרה בנוף המקומי, לכן לא כל מוסך יודע להעניק להם את הטיפול הקפדני הדרוש להם. מרכז שירות “הנציב” הוא מרכז המורשה מטעם אסטון מרטין, העומד בסטנדרטים הגבוהים שמציבה לעצמה היצרנית. אצלנו תמצאו מוסך לרכבי יוקרה שבו כל אחד מאנשי הצוות המקצועי עובר הכשרות שמטרתן להעניק את השירות הטוב ביותר לכלל לקוחותינו.

תיקון וטיפול לרכב אסטון מרטין

בכל תיקון וטיפול לרכב אסטון מרטין, אנו פועלים על פי הוראות היצרן כדי שלא להוריד מערכן של המערכות המשוכללות של הרכב. אנו עושים התאמה אישית של חלקים מקוריים בכל עבודה, בין אם בחלקו החיצוני של הרכב ובין אם בפרטים הטכנולוגיים הקטנים ביותר. אנו מעניקים שירות אקסקלוסיבי ללקוחותינו וכל הטיפולים נעשים תחת קורת גג אחת, כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים כי רכבכם זוכה לטיפול מסור ומקיף. 

לכל אורך הטיפול ילווה אתכם יועץ שירות אישי, שאליו תוכלו לפנות עם כל שאלה או בקשה. בנוסף, אנו מעניקים ללקוחותינו גם שירות העברת טסט במסגרת הטיפול התקופתי של הרכב, ומעניקים לרכבי האסטון מרטין את השירות היוקרתי אשר לו הם ראויים.

טיפול לרכבי אסטון מרטין​: