הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר

טיפול לרכבי לנד רובר

רכבי הלנד רובר הם פסגת השילוב בין רכבי שטח עוצמתיים ורכבי יוקרה מפנקים. החדשנות הטכנולוגית שכלי רכב אלה מביאים עמם דורשת טיפול מסור, מיומן ובאיכות חסרת פשרות. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהלנד רובר שלכם יישמר את האיכויות הנפלאות שהופכות אותו לרכב כזה אגדי.

Land Rover

מוסך לנד רובר

RANGE ROVER

פורץ דרך

RANGE ROVER SPORT

עוצמתי ומהיר

RANGE ROVER EVOQUE

יופי ללא עוררין

NEW DISCOVERY SPORT

SUV

DISCOVERY

רכב שטח חזק

RANGE ROVER VELAR

ריינג' רובר האוונגרדי

NEW DEFENDER

חזק בכל דרך

מרכז שירות לרכבי יוקרה

את הטיפולים של רכבי הלנד רובר מומלץ תמיד לבצע דרך מרכז שירות מורשה המעניק את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, תוך הקפדה על הוראות היצרן בכל הקשור לטיפול ותיקון הרכב. בנוסף, מוסך לרכבי יוקרה מעניק שירותים אקסקלוסיביים לבעלי המכוניות היוקרתיות אשר כוללים גם את איסוף הרכב והחזרתו לבית הלקוח לאחר שעבר את כל הטיפולים הדרושים.

טיפולים לרכבי לנד רובר

מרכז שירות “הנציב”, מורשה לטיפול ברכבי לנד רובר, כך שכל תיקון וטיפול לרכב נעשים באמצעות חלקים מקוריים המתאימים לדרישות הקפדניות של היצרן. בין אם אתם זקוקים לתיקון נקודתי ובין אם מדובר בטיפול שנתי או הכנה לטסט, אנו נספק לכם שירות אישי ומקצועי לכל אורך התהליך. כל אנשי המקצוע הפועלים במרכז השירות עוברים הכשרות מקצועיות, כדי שיוכלו לטפל במערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש לרכבי הלנד רובר. אנו מציעים גם טיפולי דיטיילינג ואביזרים מקצועיים אם ברצונכם לחדש את מראה הרכב ואף לשדרג אותו. נשמח להתאים עבורכם באופן אישי את הטיפול המושלם לרכב ולהעניק את השירות הטוב ביותר בכל פנייה או שאלה.

טיפול לרכבי לנד רובר: