פחחות-וצבע
דף הבית » פחחות וצבע

פחחות וצבע

מחלקת הפחחות והצבע של מרכז שירות מורשה הנציב מספקת מענה מקיף ואיכותי לתיקונים במסגרת חברת הביטוח או תיקונים פרטים, ומומחית ברכבי יגואר JAGUAR, אסטון מרטין ASTUN MARTIN ולנד רובר LAND ROVER.

המחלקה מופעלת על ידי צוותי עובדים מקצועיים ומיומנים שעברו הכשרות והתמחויות על ידי היבואן. התיקונים והצביעות מתבצעים באמצעות המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר שיש ונעשה שימוש בחלקים איכותיים בלבד.

מרכז שירות מורשה הנציב הינו מוסך הסדר של רוב חברות הביטוח הגדולות ביותר ועובד עם מגוון רחב של שמאי רכב. כמו כן, מרכז השירות מציע הערכת מחיר עבור הנזק הנגרם לרכב עוד לפני הטיפול ומסייע ללקוחות בהשתתפות העצמית כך שהלקוח מוציא פחות כסף ישיר מכיסו הפרטי.

יועץ אישי של מרכז שירות הנציב מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך, מרגע התאונה ועד סופה של התביעה, ודואג, בין היתר, לתיקון הרכב, מסירת רכב חלופי ועוד.

מרכז שירות מורשה הנציב מאמין בלקיחת אחריות מלאה על תיקון רכבו של הלקוח, לכן אינו מתפשר על איכות החלקים המותקנים והחומרים המשמשים לצביעה. לכן, לקוחות VIP הנוהגים ברכבי יגואר JAGUAR, אסטון מרטין ASTUN MARTIN ולנד רובר LAND ROVER מקבלים את רכבם כאשר ביצוע התיקון אינו מורגש והלקוח יכול להמשיך בדרכו בבטחה ובידיעה שהתיקון בוצע על הצד המקצועי והאיכותי ביותר.

מוסך יגואר
מוסך אסטון מרטין
מוסך לנד רובר