הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
פחחות-וצבע
דף הבית » פחחות וצבע לרכבי יוקרה

פחחות וצבע לרכבי יוקרה

יש ברשותכם רכב יוקרה כמו יגואר, אסטון מרטין או לנד רובר? אם כן, אז סביר להניח שאתם גם מודעים לחשיבות הטיפול בו במוסך בעל ידע מקצועי שלא מתפשר על רמת הטיפול והתיקון ופועל בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

 

אם רכב היוקרה שלכם ניזוק בחלקו החיצוני, מומלץ שהוא יטופל רק במוסך מורשה בעל ידע מקצועי שמומחה ברכבי יוקרה. מוסך מורשה יעניק לכם שירות איכותי ויטפל ברכב שלכם באמצעות המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר, חלקים מקוריים בלבד ואיכות צבעים הגבוהה ביותר.

מוסך יגואר

פחחות וצבע יגואר

רכבי היגואר מככבים ברשימת רכבי היוקרה כבר קרוב למאה שנים. שמו של המותג מוכר לרבים הודות לאיכותם ועוצמתם. החברה הבריטית שמייצרת אותם מציעה ללקוחותיה מגוון כלי רכב יוצאי דופן ברמתם, המשלבים את חוויית הנהיגה המסעירה ברכב ספורט לצד הנוחות המפנקת של רכב הפנאי. חברת יגואר אינה מתפשרת על אף פרט ברכבים שלה, החל מהעיצוב החיצוני ועד הרכיבים הטכנולוגיים הקטנים ביותר. כל אלה יוצרים יחד מוצר מושלם שאין לו מתחרים.

בדיוק בשל כך, נדרשים לרכב יוקרה זה שירותי פחחות וצבע יגואר מקצועיים בהתאם לאמות המידה הגבוהות ביותר של היצרן. אנשי המקצוע במוסך מורשה יגואר, אשר עברו הכשרות והסמכות מיוחדות, יודעים להעניק את הטיפול האיכותי ביותר לרכבי היוקרה שלכם.

מוסך אסטון מרטין

פחחות וצבע לאסטון מרטין

אסטון מרטין הינו רכב יוקרה. המותג הבריטי מביא עימו באופן יוצא דופן אקסקלוסיביות, אלגנטיות ורמות גימור גבוהות ביותר.

הצוות המקצועי במוסך פחחות לרכבי יוקרה המתמחה ברכבי אסטון מרטין עובר הכשרות והדרכות מיוחדות בארץ ובחו”ל. המוסך עומד בסטנדרטים בינלאומיים מיוחדים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והמובילות ביותר בעולם לאיתור ולפתרון תקלות. במוסך מורשה שירותי פחחות וצבע לאסטון מרטין הינם ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם להנחיות היצרן. הלקוח מקבל שירות אישי ואיכותי וליווי אישי לאורך כל התהליך.

מוסך לנד רובר

פחחות וצבע ללנד רובר

מי שנהנה מנסיעות שטח, ודאי יודע שאין בחירה טובה יותר מהלנד רובר. זהו רכב השטח המוצלח והמפורסם בעולם. הלנד רובר מציג מראה יוקרתי ומרהיב ומעניק חוויית נהיגה מסעירה וביצועים מרשימים.

על שירותי פחחות וצבע ללנד רובר לא מתפשרים, בטח כשמדובר ברכב שנוסע רבות בשטח! מרכז שירות מורשה לרכבי יוקרה יודע להעניק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ללנד רובר שלכם. הצוותים המקצועיים במוסך מורשה ללנד רובר פועלים בהתאם להנחיות היצרן ועל פי אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר שיש.

מוסך פחחות והצבע

מחלקת הפחחות והצבע של מרכז שירות מורשה הנציב מספקת מענה מקיף ואיכותי לתיקונים במסגרת חברת הביטוח או תיקונים פרטים, ומומחית ברכבי יגואר, אסטון מרטין ולנד רוברהמחלקה מופעלת על ידי צוותי עובדים מקצועיים ומיומנים שעברו הכשרות והתמחויות על ידי היבואן. התיקונים והצביעות מתבצעים באמצעות המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר שיש ונעשה שימוש בחלקים איכותיים בלבד.

מוסך הסדר

מרכז שירות מורשה הנציב הינו מוסך הסדר של רוב חברות הביטוח הגדולות ביותר ועובד עם מגוון רחב של שמאי רכב. כמו כן, מרכז השירות מציע הערכת מחיר עבור הנזק הנגרם לרכב עוד לפני הטיפול ומסייע ללקוחות בהשתתפות העצמית כך שהלקוח מוציא פחות כסף ישיר מכיסו הפרטי.

יועץ אישי של מרכז שירות הנציב מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך, מרגע התאונה ועד סופה של התביעה, ודואג, בין היתר, לתיקון הרכב, מסירת רכב חלופי ועוד.

מרכז שירות לרכבי יוקרה

מרכז שירות מורשה הנציב מאמין בלקיחת אחריות מלאה על תיקון רכבו של הלקוח, לכן אינו מתפשר על איכות החלקים המותקנים והחומרים המשמשים לצביעה. לכן, לקוחות VIP הנוהגים ברכבי יגואר, אסטון מרטין ולנד רובר מקבלים את רכבם כאשר ביצוע התיקון אינו מורגש והלקוח יכול להמשיך בדרכו בבטחה ובידיעה שהתיקון בוצע על הצד המקצועי והאיכותי ביותר.